20170608_113400

Lavapjate KRION LILA PURE LUX 2 gropa

265.00

Lavapjatë lejla në KRION për një ambjent me stil dhe funksionalitet.

Dimensioni

86x48x25 cm

Categories: , ,

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Lavapjate KRION LILA PURE LUX 2 gropa”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *