Best Western

  • Home
  • / /
  • Best Western
Previous Image
Next Image

info heading

info content


logo_premier
Data: May 2014
Vendodhja: Tirana
Klienti: Best Western
Kategoria: Hotel

Hoteli i sapo ndërtuar Best Western Premier Ark është i pozicionuar pranë Aeroportit të Tiranës dhe vetëm 20 minuta nga qendra e Tiranës. Arkitektura unike e kombinuar me të gjitha pajisjet moderne dhe shërbimet garanton një eksperiencë unike nëse ju jeni duke vizituar Tiranën për biznes ose pushime.

Dhomat jan të bollshme dhe ofrojnë pamje  në kopësht, male ose në pistën e aeroportit.  Wi-Fi falas  është në dispozicion në të gjitha dhomat të cilat janë të pajisura edhe dritare kundër zhurmave akustike,  televizor me ekran 32-inç të sheshtë, kasafort, një mini-bar, dhe një banjo private me dush dhe vaskë.